فروش فرش ماشینی
خانه / فرش ماشینی 1500 شانه / صادرات فرش ماشینی ۱۵۰۰ شانه تراکم ۴۵۰۰ کاشان

صادرات فرش ماشینی ۱۵۰۰ شانه تراکم ۴۵۰۰ کاشان

صادرات فرش ماشینی ۱۵۰۰ شانه تراکم ۴۵۰۰ در طرح های مختلف را می توانید با ما تجربه نمایید. با توجه به تولید فرش ماشینی ۱۵۰۰ شانه تراکم ۴۵۰۰ در آینده ای نزدیک می توان از آن به عنوان یکی از استراتژیک ترین محصولات صادراتی در انواع فرش ماشینی یاد نمود. اگر چه میزان تراکم در فرش ماشینی ۱۲۰۰ شانه رونق جدیدی به بازار صادرات فرش ماشینی بخشیده بود، اکنون می توان یقین حاصل کرد که فرش ماشینی ۱۵۰۰ شانه تراکم ۴۵۰۰ می تواند جان تازه ای را به این بازار ببخشد.

صادرات فرش ماشینی

مزیت های صادرات انواع فرش ماشینی چیست؟

برای هر محصولی صادرات از مزایای بالایی برخوردار است:

  1. کمک به ارتقای کمی و کیفی تولید کارخانجات
  2. تراکنش های مالی بالاتر برای تولیدکنندگان
  3. ارزآوری برای کشور
  4. کمک به اشتغال زایی

با توجه به ارز آوری صادرات درشرایط جاری اقتصادی، پتانسیل فرش ماشینی بسیار بالاست. علاوه بر این یکی از دلایل توسعه گسترده این صنعت نیز وجد بازارهای صادراتی می باشد . امروزه در بسیاری از مقاصد صادراتی انواع فرش ماشینی ۱۲۰۰ شانه ،۱۰۰۰ شانه و ۷۰۰ شانه شناخته شده است. لذا تفاوتهای موجود دربین انواع فرش ماشینی نیز ملموس می باشد. از این رو فرش ماشینی ۱۵۰۰ شانه با توجه به تراکم بالاتر گزینه ای بسیار مطلوب برای صادرات محسوب می گردد. از طرفی فرش ایرانی چه در حوزه دستبافت و چه در حوزه ماشینی شهرت جهانی داشته و لذا یکی دیگر از مزایای صادرات این محصول می باشد.

صادرات فرش ماشینی

بهترین قیمت فرش ماشینی ۱۵۰۰ شانه صادراتی چه قدر است؟

اگر چه هنوز فرش ماشینی ۱۵۰۰ شانه در مرحله تکوین فرآیند تولید می باشد اما هنوز قیمت نهایی آن استخراج نشده است. محدود بودن دستگاه های تولید فرش ماشینی ۱۵۰۰ شانه تراکم ۴۵۰۰ به دلیل گران بودن تجهیزات و همچنین استفاده از نخ خاب بسیار ظریف بالتبع افزایش قیمت را به نسبت فرش ماشینی ۱۲۰۰ شانه خواهد داشت. از این رو فروش مستقیم از کارخانه و در پکیج های صادراتی بیشترین تاثیر را بر قیمت خواهد گذاشت.

صادرات فرش ماشینی

منبع: تارپودکارپت

 

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
راه های ارتباطی مشاورین فروش
رهبری: 09132632571
آدرس کانال: tarpudcarpet@
پست الکترونیکی: tarpudcarpet@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت فرش 1500 شانه

قیمت فرش ۱۵۰۰ شانه با فروش تک

قیمت فرش ۱۵۰۰ شانه با فروش تک را به صورت کاملا مقرون به صرفه از …

کانال تلگرام