فروش فرش ماشینی
خانه / فرش ماشینی 1500 شانه / فرش ماشینی ۱۵۰۰ شانه تراکم ۴۵۰۰ کاشان

فرش ماشینی ۱۵۰۰ شانه تراکم ۴۵۰۰ کاشان

فرش ماشینی ۱۵۰۰ شانه تراکم ۴۵۰۰ کاشان جدیدترین تولید فرش ماشینی کاشان می باشد. این فرش ماشینی زیباترین انعکاس طرح ها و نقشه های موجود را به تصویر می کشد.  فرش ماشینی تراکم ۴۵۰۰ کاشان تفاوتی با فرش دستبافت تمام ابریشم ندارد. زیرا با افزایش تراکم مرز بین طرح های به کار رفته مشخص نبوده و زیبایی فرش دوچندان می گردد.

فرش 1500 شانه

کاربرد فرش ماشینی ۱۵۰۰ شانه

با توجه به تراکم بالای این نوع فرش ماشینی طول نخ خاب به کاررفته کمتر می شود. کاهش طول نخ خاب مقاومت فشاری فرش را کاهش می دهد. این بدین معناست که استفاده از فرش ماشینی پر تراکم در مکان های پر رفت و آمد نادرست می باشد. اساسا فرش ماشینی ۱۵۰۰ شانه رقیبی برای فرش ماشینی دستبافت بوده و لذا بیشتر جنبه تزئینی دارد. با توجه به وجود انواع فرش ماشینی ۱۲۰۰ شانه ، ۱۰۰۰ شانه ،۷۰۰ شانه و …حتما در صورت نیاز به خرید با کارشناسان ما مشورت نمایید.

فرش ماشینی 1500 شانه

ویژگی خاص فرش ماشینی ۱۵۰۰ شانه فرش تارپود

با توجه به اهمیت دوام و ماندگاری فرش ماشینی ۱۵۰۰ شانه، واحد فنی ویژگی منحصر به فردی را برای این نوع فرش ایجاد کرده است. طول نخ خاب فرش ماشینی ۱۵۰۰ شانه تراکم ۴۵۰۰ کاشان تارپود بسیار شبیه با فرش ماشینی ۱۲۰۰ شانه تراکم ۳۶۰۰ در نظر گرفته شده است. این ویژگی منحصر به فرد دوام بالایی را در کنار زیبایی به این نوع فرش اضافه نموده است.

فرش ماشینی 1500 شانه

برای تهیه این فرش ماشینی جدید کاشان با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت با ما مشورت نمایید.

منبع: تارپودکارپت

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
راه های ارتباطی مشاورین فروش
رهبری: 09132632571
آدرس کانال: tarpudcarpet@
پست الکترونیکی: tarpudcarpet@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت فرش 1500 شانه

قیمت فرش ۱۵۰۰ شانه با فروش تک

قیمت فرش ۱۵۰۰ شانه با فروش تک را به صورت کاملا مقرون به صرفه از …

کانال تلگرام