فروش فرش ماشینی
خانه / فرش ماشینی 1500 شانه / فرش ماشینی ۶ متری ۱۵۰۰ شانه کاشان در تهران

فرش ماشینی ۶ متری ۱۵۰۰ شانه کاشان در تهران

فرش ماشینی ۶ متری ۱۵۰۰ شانه کاشان در تهران را با بهترین قیمت تهیه نمایید. فرش ماشینی ۱۵۰۰ شانه کاشان از بافته های زیبا و نزدیک به فرش دستبافت محسوب می گردد. بسیاری از علاقه مندان به فرش به دلیل دور بودن از کاشان به عنوان مرکز تولیدی فرش ماشینی ایران از آخرین تغییرات به وجود آمده در زمینه فرش ماشینی مطلع نمی گردند. از این رو می توانید آخرین وضعیت تولید فرش ماشینی کاشان را از طریق کارشناسان خبره ما جویا شوید. یکی از انواع فرش ماشینی، فرش ماشینی ۱۵۰۰ شانه تراکم ۴۵۰۰ کاشان می باشد که می توانید با بهترین قیمت در تهران تهیه نمایید.

فرش ماشینی 6 متری

فرش ماشینی ۱۵۰۰ شانه تراکم ۴۵۰۰ چیست؟

تراکم در فرش ماشینی در طول و عرض آن معنا می یابد. تراکم در عرض فرش ماشینی را با شانه و در طول آن را با همان واژه تراکم نشان می دهند. کارخانجات تولیدی فرش ماشینی کاشان برای ارائه محصولات خود از واژه شانه در ابتدا استفاده می کنند. به عنوان مثال انواع فرش ماشینی ارائه شده تاکنون عبارتند از

اکنون به واسطه تکنولوژی ارائه شده شرکت وندویل بلژیک فرش ماشینی ۱۵۰۰ شانه نیز عرضه شده است. شانه به معنای تعداد گره در یک متر عرض فرش ماشینی است. برای مثال تفاوت فرش ماشینی ۱۵۰۰ و ۱۲۰۰ شانه در تعداد ۱۵ گره در هر سانتی متر عرض فرش ماشینی در برابر ۱۲ گره در یک سانتی متر عرض فرش ماشینی دیگر می باشد.

شایان ذکر است که فرش ماشینی ۱۵۰۰ شانه همچون دیگر تراکم های فرش می تواند در ابعاد مختلفی بافته شود. از جمله این ابعاد فرش ماشینی ۶ متری است. قابل پیش بینی است که فرش ماشینی ۶ متری ۱۵۰۰ شانه از محبوبیت خاصی بین خریداران برخوردار خواهد بود. چرا که اولا با توجه به قیمت بالای فرش تراکم ۴۵۰۰ با پایین آمدن ابعاد آن، قیمت هم کاهش خواهد یافت. دوما امروزه با توجه به کوچک شدن فضای خانه ها، فرش ماشینی ۶ متری از نظر ابعاد مناسب تر خواهد بود.

فرش ماشینی 6 متری

قیمت فرش ماشینی ۱۵۰۰ شانه تراکم ۴۵۰۰ چه قدر است؟

عوامل تاثیرگذار در قیمت فرش عبارتند از:

  • میزان تراکم فرش
  • میزان نخ خاب و قیمت آن
  • هزینه انبارداری، حمل و نقل و نمایشگاه
  • جنس نخ بکار رفته برای بافت فرش
  • ابعاد فرش ماشینی

اگر چه افزایش تراکم در فرش ماشینی موجب گران تر شدن قیمت فرش ماشینی می گردد اما به دلیل هزینه های جانبی موجود در فرآیند تولید لزوما قیمت فرش ماشینی با یک نسبت مشخص افزایش نمی یابد. میزان نخ خاب مورد نیاز برای گردش در تولید یک دستگاه تولیدی و همینطور هزینه خرید آن در قیمت فرش ماشینی موثر می باشد. همانطور که در بالا اشاره شد، هزینه های انبارداری و حمل و نقل و نمایشگاه نیز در این فرآیند اثرگذار است. برای به دست آوردن بهترین قیمت ممکن هزینه های نمایشگاه داری و انبارش را با استفاده از فروش اینترنتی به صفر رسانده ایم. بهترین قیمت فرش ماشینی ۱۵۰۰ شانه را می توانید از ما بخواهید.

فرش ماشینی 6 متری

منبع: تارپودکارپت

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
راه های ارتباطی مشاورین فروش
رهبری: 09132632571
آدرس کانال: tarpudcarpet@
پست الکترونیکی: tarpudcarpet@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت فرش 1500 شانه

قیمت فرش ۱۵۰۰ شانه با فروش تک

قیمت فرش ۱۵۰۰ شانه با فروش تک را به صورت کاملا مقرون به صرفه از …

کانال تلگرام