فروش فرش ماشینی
خانه / فرش ماشینی 1500 شانه / فرش ماشینی ۹ متری ۱۵۰۰ شانه با بهترین قیمت

فرش ماشینی ۹ متری ۱۵۰۰ شانه با بهترین قیمت

فرش ماشینی ۹ متری ۱۵۰۰ شانه با بهترین قیمت را می توانید از طریق سایت ما تهیه بفرمایید. فرش ماشینی ۱۵۰۰ شانه تراکم ۴۵۰۰ که از جدید ترین محصولات فرش ماشینی می باشد تنها بوسیله کارخانجات معدودی تولید می گردد. از این رو تهیه این نوع فرش در صورت وجود واسطه با بهترین قیمت ممکن نمی باشد. فرش ۹ متری نیز به دلیل کاهش فضای موجود در معماری جدید برای محیط مسکونی تقاضای بالایی را داراست. از این رو فرش ماشینی ۹ متری ۱۵۰۰ شانه به عنوان یک فرش نفیس و تزئینی در نظر گرفته می شود.

فرش ماشینی 9 متری

چرا فرش ماشینی ۹ متری ۱۵۰۰ شانه بخریم؟

با افزایش تراکم فرش ماشینی قیمت آن نیز افزایش می یابد. لذا به منظور رعایت صرفه اقتصادی سایر ابعاد استاندارد فرش ماشینی مورد توجه قرار گرفته است. اگر چه معروفترین ابعاد فرش را ۱۲ متری می شناسیم اما فرش ماشینی ۹ متری و ۶ متری نیز به روتین فرآیند تولید تبدیل شده است. به دلایل زیر فرش ماشینی ۹ متری ۱۵۰۰ شانه از مرغوبیت بالاتری برخوردار می باشد:

  • بهترین کیفیت
  • بهترین قیمت
  • رعایت شرایط اقتصادی
  • خرید فرش متناسب با فضاهای کوچک

فرش ماشینی 9 متری

فرش ماشینی ۱۵۰۰ شانه بخریم یا دستبافت؟

اگر چه فرش دستبافت به عنوان فرش اصیل ایرانی شناخته می شود اما به دلیل قیمت آن خریداران محدودی را داراست. از این رو تولید کنندگان فرش ماشینی تلاش کرده اند تا با افزایش تراکم فرش ماشینی، فرش ماشینی دستبافت گونه را تولید نمایند. فرش ماشینی ۱۲۰۰ شانه که پیشتر به عنوان نزدیکترین گزینه به فرش دستبافت تلقی می گردید جایگاه خود را به فرش ماشینی ۱۵۰۰ شانه داده است. فرش ماشینی ۱۵۰۰ شانه با استفاده از طرح های سنتی تصویری زیبا را از خود به یادگار می گذارد. بنابراین اگر خواهان تهیه فرش ماشینی دستبافت گونه با بهترین قیمت می باشید، خرید فرش ماشینی ۱۵۰۰ شانه بهترین گزینه می باشد.

فرش ماشینی 9 متری

 تجربه خرید فرش ماشینی ۹ متری ۱۵۰۰ شانه را لمس نمایید.

منبع: تارپودکارپت

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
راه های ارتباطی مشاورین فروش
رهبری: 09132632571
آدرس کانال: tarpudcarpet@
پست الکترونیکی: tarpudcarpet@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت فرش 1500 شانه

قیمت فرش ۱۵۰۰ شانه با فروش تک

قیمت فرش ۱۵۰۰ شانه با فروش تک را به صورت کاملا مقرون به صرفه از …

کانال تلگرام