فروش فرش ماشینی
خانه / فرش ماشینی 1500 شانه / فرش ۱۵۰۰ شانه ۱۲ متری تراکم ۴۵۰۰ کاشان

فرش ۱۵۰۰ شانه ۱۲ متری تراکم ۴۵۰۰ کاشان

فرش ۱۵۰۰ شانه ۱۲ متری تراکم ۴۵۰۰ کاشان را با بهترین قیمت تهیه نمایید. جدیدترین بافته در انواع فرش ماشینی، فرش ۱۵۰۰ شانه می باشد. با توجه به مجهز بودن دستگاه های تولیدی فرش ماشینی ۱۵۰۰ شانه به آخرین تکنولوژی، تولید آن در هر ابعادی امکان پذیر می باشد. فرش های ماشینی ۱۲ متری ،۹متری و ۶ متری را می توان به صورت کاملا روتین و بر اساس نیاز مشتریان ارجمند تولید نمود. فرش ماشینی ۱۲ متری ۱۵۰۰ شانه تراکم ۴۵۰۰ کاشان را با بهترین قیمت تهیه نمایید.

فرش 1500 شانه

 چرا فرش ۱۵۰۰ شانه تراکم ۴۵۰۰ بخریم؟

فرش ۱۵۰۰ شانه تراکم ۴۵۰۰ کاشان را به عنوان یک فرش ماشینی با تراکم بالا می شناسند. تراکم بالای این فرش موجب شده است که آن را نزدیکترین فرش ماشینی به فرش دستبافت معرفی نمایند. طرح ها و رنگ های به کار رفته با این شدت تراکم بافتی پیوسته را در نمای کلی فرش منعکس می نماید. بنابراین در صورتی که بخواهیم فرش ماشینی دستبافت گونه با بهترین قیمت را تهیه نماییم، فرش ماشینی ۱۵۰۰ شانه تراکم ۴۵۰۰ کاشان را انتخاب می نماییم.

فرش 1500 شانه

 عرضه مستقیم فرش ماشینی ۱۵۰۰ شانه تراکم ۴۵۰۰ کاشان

کاشان را به عنوان مهد تولید فرش ماشینی ایران می شناسند. از زمان شکل گیری کارخانجات تولید فرش ماشینی در کاشان انواع تراکم بافته شده است. اما قیمت تمام شده برای عرضه محصولات تاکنون متفاوت بوده است. بهترین روش برای خرید فرش ۱۵۰۰ شانه کاشان، عرضه مستقیم و خرید بدون واسطه می باشد. برای خرید فرش ماشینی ۱۵۰۰ شانه با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت، عرضه مستقیم از کارخانه را از طریق سایت ما پیگیری نمایید.

فرش 1500 شانه

منبع: تارپودکارپت

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
راه های ارتباطی مشاورین فروش
رهبری: 09132632571
آدرس کانال: tarpudcarpet@
پست الکترونیکی: tarpudcarpet@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت فرش 1500 شانه

قیمت فرش ۱۵۰۰ شانه با فروش تک

قیمت فرش ۱۵۰۰ شانه با فروش تک را به صورت کاملا مقرون به صرفه از …

کانال تلگرام