فروش فرش ماشینی
خانه / فرش ماشینی / فروش تک و عمده فرش ماشینی رنگ گردویی

فروش تک و عمده فرش ماشینی رنگ گردویی

فروش تک و عمده فرش ماشینی رنگ گردویی را با بهترین قیمت مناسب تجربه نمایید. انواع فرش ماشینی گردویی رنگ در طرح و نقشه های متنوع قابل ارایه به صورت تک و عمده می باشد.

فرش ماشینی رنگ گردویی

فرش ماشینی رنگ گردویی

فرش ماشینی در انواع متنوعی از رنگ زمینه تولید می گردد. یکی از انواع رنگ به کار رفته در فرش ماشینی که به عنوان رنگ زمینه نیز به کار گرفته می شود رنگ گردویی است. فرش ماشینی زمینه گردویی از انواع فرش ماشینی زمینه نیمه روشن محسوب می شود. رنگ گردویی رنگی صمیمی و در عین حال زیباست. اصولا ترکیب این رنگ با دیگر رنگ های پالت در فرش ماشینی وقار بیشتری به فرش ماشینی و مکان مورد استفاده می بخشد. فرش ماشینی گردویی رنگ در صورت ریزبافت بودن طرح و نقشه با تراکم بالا زیبایی بیشتری را خواهد داشت. از این رو فرش ماشینی رنگ گردویی ۱۲۰۰ شانه را می توان به عنوان یک انتخاب مناسب پذیرفت.

فرش ماشینی رنگ گردویی

قیمت فرش ماشینی رنگ گردویی

فرش ماشینی بر اساس پالت رنگ منتخب در دستگاه تولید فرش ماشینی در رنگ زمینه تغییر می کند. این بدان معناست که اگر پالت رنگ مشمول ۸ رنگ باشد به صورت بالقوه ۸ رنگ زمینه برای هر طرح و نقشه قابل اجراست. از این رو در صورت به کار گیری رنگ گردویی به عنوان رنگ زمینه می توان آن را به عنوان رنگ به کار رفته در همان نقشه نیز مورد استفاده قرار داد. این تغییر در رنگ اما در قیمت فرش ماشینی بی تاثیر است. قیمت فرش ماشینی رنگ گردویی برای همان نقشه با رنگ زمینه دیگر کاملا یکسان می باشد.

فرش ماشینی رنگ گردویی

فروش تک و عمده فرش ماشینی رنگ گردویی

خریداران فرش ماشینی را می توان در دو گروه قرار داد. اول مشتریانی که صرفا برای مصارف خانگی خود خرید انجام می دهند یا به عبارتی خریداران تک. دوم مشتریانی که فعال در حوزه تجارت فرش ماشینی هستند که این مشتریان خریدهای خود را به صورت عمده و در حجم بالا انجام می دهند.
با توجه به این نکته سندباد فرش فروش تک و عمده انواع فرش ماشینی از جمله فرش ماشینی گردویی رنگ را در دستور کار خود قرار داده تا بتواند به هر دو گروه از مشتریان خود خدمت رسانی نماید.

فرش ماشینی رنگ گردویی

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
راه های ارتباطی مشاورین فروش
رهبری: 09132632571
آدرس کانال: tarpudcarpet@
پست الکترونیکی: tarpudcarpet@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید فرش زرد

خرید فرش زرد رنگ از فروشگاه اینترنتی

خرید فرش زرد رنگ از فروشگاه اینترنتی را با یک تماس نهایی سازید. خرید فرش …

کانال تلگرام