فروش فرش ماشینی
خانه / فرش ماشینی 1500 شانه / فروش مستقیم فرش ماشینی ۱۵۰۰ شانه با بهترین قیمت

فروش مستقیم فرش ماشینی ۱۵۰۰ شانه با بهترین قیمت

فروش مستقیم فرش ماشینی ۱۵۰۰ شانه با بهترین قیمت را می توانید از طریق سایت ما تجربه نمایید. فرش ماشینی تراکم ۴۵۰۰ از جدید ترین بافته های فرش ماشینی می باشد. با توجه به جدید بودن تکنولوژی مورد استفاده در تجهیزات تولیدی فرش ماشینی ۱۵۰۰ شانه کارخانجات زیادی به تولید آن نمی پردازند. از این رو واسطه گری منجر به افزایش کاذب قیمت آن می گردد. به منظور حفظ حقوق مشتری با فروش مستقیم فرش ماشینی ۱۵۰۰ شانه، بهترین قیمت را به شما مشتریان محترم عرضه می نماییم.

فروش مستقیم فرش ماشینی

فرش ماشینی بخریم یا دستبافت؟

بعد از ظهور فرش ماشینی سوال بسیاری از مصرف کنندگان ایرانی فرش این است که فرش ماشینی بخریم یا دستبافت؟ فرش ماشینی با تراکم های گوناگونی تولید می گردد. فرش دستبافت معمولا تراکم بالایی داشته و از طرح ها و نقشه های سنتی استفاده می نماید. به دلیل تراکم پایین تر فرش ماشینی به خصوص در تولیدات اولیه آن، تفاوت بین فرش ماشینی و دستبافت محسوس بود. اما با ورود فرش ماشینی ۱۲۰۰ شانه تراکم ۳۶۰۰ این تفاوت به حداقل رسید. به گونه ای که از این نوع فرش به عنوان فرش ماشینی دستبافت گونه یاد می گردد. با ورود فرش ماشینی ۱۵۰۰ شانه تراکم ۴۵۰۰ این تفاوت به صورت کلی از بین رفته است. به جرات برای غیر متخصصین تشخیص فرش ماشینی ۱۵۰۰ شانه از فرش دستبافت ممکن نمی باشد.

فروش مستقیم فرش ماشینی

انواع طرح های به کار رفته در فرش ماشینی ۱۵۰۰ شانه

با توجه به تراکم بالای این نوع فرش و نزدیکی آن به فرش دستبافت، استفاده از طرح ها و نقشه های سنتی اولویت اول فرش ماشینی ۱۵۰۰ شانه می باشد. اگر چه با توجه به تکنولوژی مورد استفاده در تولید فرش ماشینی ۱۵۰۰ شانه انعطاف پذیری کاملی در بافت انواع طرح و نقشه را داراست، اما با این حال استفاده از طرح ها و نقشه های مدرن چندان در اولویت نمی باشد. ابعاد متفاوت برای بافت فرش ماشینی ۱۵۰۰ شانه نیز محدودیتی را در تولید ایجاد نمی نماید.

فروش مستقیم فرش ماشینیفروش مستقیم فرش ماشینی

برای تهیه مستقیم و بدون واسطه از کارخانه تولیدی با ما مشورت بگیرید.

منبع: تارپودکارپت

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
راه های ارتباطی مشاورین فروش
رهبری: 09132632571
آدرس کانال: tarpudcarpet@
پست الکترونیکی: tarpudcarpet@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت فرش 1500

قیمت فرش ۱۵۰۰ شانه کاشان با خرید مستقیم از کارخانه

آیا از قیمت فرش ۱۵۰۰ شانه مطلع هستید؟ آیا تمایل دارید خرید خود را مستقیم …

کانال تلگرام