فروش فرش ماشینی
خانه / فرش ماشینی 700 شانه / قیمت فرش ماشینی ۷۰۰ شانه تراکم ۲۵۵۰ طرح افشان

قیمت فرش ماشینی ۷۰۰ شانه تراکم ۲۵۵۰ طرح افشان

قیمت فرش ماشینی ۷۰۰ شانه تراکم ۲۵۵۰ طرح افشان برای یک خرید خوب چه قدر می باشد؟

طرح افشان یک فرش ماشینی بدون ترنج می باشد که طرحی جدید محسوب می گردد. زمینه فرش ماشینی کاشان با توجه به نقشه آن انعکاس زیبایی بیشتری را در پی خواهد داشت. با توجه به زیبایی فرش ماشینی طرح افشان از آن به عنوان فرش ماشینی درجه یک نیز نام می برند. قیمت فرش ماشینی ۷۰۰ شانه تراکم ۲۵۵۰ با جنس نخ خاب به کار رفته در آن تعیین می گردد.

قیمت فرش ماشینی

انواع نخ خاب فرش ماشینی

  • نخ خاب اکرولیک
  • نخ خاب پلی استر یا ابریشمی
  • نخ خاب پشمی
  • نخ خاب بی سی اف

قیمت فرش ماشینی

هر یک از انواع نخ خاب نام برده برای خود مزایا و معایبی دارد که می توان در فصلی جدا بدان پرداخت. اما نخ خاب رایج در کارخانجات تولیدی فرش ماشینی کاشان نخ خاب اکرولیک می باشد. دلیل استفاده از نخ خاب اکرولیک افزایش دوام و ماندگاری بیشتر فرش می باشد. علاوه بر این نخ خاب اکرولیک همانند نخ خاب بی سی اف حسایت زا نیست. قیمت فرش ماشینی ۷۰۰ شانه تراکم ۲۵۵۰ صددرصد اکرولیک به نسبت فرش ماشینی پشمی و فرش ماشینی پلی استرمناسب تر می باشد.

قیمت فرش ماشینی

فرش ماشینی ۷۰۰ شانه کاشان طرح افشان

در دسته بندی شرکت سهامی فرش ایران ۱۹ نوع نقشه فرش ماشینی تدوین شده است. یکی از انواع نقشه فرش ماشینی طرح افشان می باشد. طرح افشان در فرش در انواع فرش ماشینی ۷۰۰ شانه، ۱۰۰۰ شانه و ۱۲۰۰ شانه در کارخانجات فرش ماشینی کاشان تولید می گردد. فرش ماشینی طرح افشان کاشان مشتمل بر نقوش گل و پرنده می باشد که در سطح فرش ماشینی کاشان افشانده شده است. از این رو نام این طرح را افشان نامیده اند. شما می توانید با بهره گیری از توان متخصصین ما بهترین قیمت فرش ماشینی ۷۰۰ شانه با تراکم ۲۵۵۰ کاشان طرح افشان را تهیه نمایید.

قیمت فرش ماشینی

منبع: تارپودکارپت

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
راه های ارتباطی مشاورین فروش
رهبری: 09132632571
آدرس کانال: tarpudcarpet@
پست الکترونیکی: tarpudcarpet@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید فرش 700 شانه

خرید فرش ۷۰۰ شانه در کمتر از یک ساعت

برای خرید فرش ۷۰۰ شانه کاشان در کمترین زمان ممکن می توانید روی ما حساب …

کانال تلگرام