فروش فرش ماشینی
خانه / فرش ماشینی 12 متری / قیمت فرش ماشینی ۱۲ متری ۷۰۰ شانه

قیمت فرش ماشینی ۱۲ متری ۷۰۰ شانه

قیمت فرش ماشینی ۱۲ متری ۷۰۰ شانه با بالاترین کیفیت را با خرید مستقیم از کارخانه بپردازید. خرید با کمترین پرداخت برای قیمت فرش ماشینی ۱۲ متری ۷۰۰ شانه را با ما تجربه نمایید.

قیمت فرش ماشینی 12 متری

فرش ماشینی ۱۲ متری

فرش ماشینی در انواع مختلفی از ابعاد بافته و عرضه می گردد. برخی از این ابعاد استاندارد و رایج بوده اما برخی دیگر کمتر رواج داشته و برای کفپوش اتاق ها و مکان هایی استفاده می گردد که از نظر ابعادی کمتر رواج دارند. اما اگر بخواهیم رایج ترین ابعاد فرش ماشینی را نام ببریم می بایست از فرش ماشینی ۱۲ متری نام برد.
فرش ماشینی ۱۲ متری استاندارد ترین ابعاد فرش ماشینی است که شناخته شده و بر اساس آن جدید ترین نقشه های فرش ماشینی عرضه و ارائه می گردد. فرش ماشینی ۱۲متری در انواع تراکم های گوناگونی عرضه می گردد و در این بین می توان بهترین کیفیت ممکن را برای آن متصور شویم.

قیمت فرش ماشینی 12 متری

قیمت فرش ماشینی ۱۲ متری

قیمت مهمترین عامل در خرید محسوب می گردد. این عامل منحصر در کالایی خاص نیست و بنابراین فرش ماشینی را نیز شامل می گردد. در قیمت گذاری فرش ماشینی نیز معمولا قیمت فرش ماشینی ۱۲ متری اعلام شده و بقیه ابعاد دیگر بر این اساس تعیین می گردد.
اگر قیمت فرش ماشینی ۱۲ متری را ملاک قرار دهیم از آنجا که قیمت فرش ماشینی را بر اساس واحد متر مربع محاسبه می نمایند به راحتی می توان قیمت فرش ماشینی ۹ متری و یا قیمت فرش ماشینی ۶ متری را نیز محاسبه نمود. قیمت فرش ماشینی ۱۲ متری معرف دو چیز خواهد بود:

  • نوع تراکم فنی و تجاری
  • و جنس نخ خاب فرش ماشینی

قیمت با کیفیت مواد اولیه و نوع آن که در نخ های تار و پود و بخصوص نخ خاب مورد استفاده قرار می گیرد مشخص می گردد. در میان تراکم های فنی و تجاری نیز فرش ماشینی ۷۰۰ شانه تراکم ۲۵۵۰ از قیمت متعادل تری برخوردار هستند.

قیمت فرش ماشینی 12 متری

قیمت فرش ماشینی ۱۲ متری ۷۰۰ شانه

فرش ماشینی ۷۰۰ شانه تراکم ۲۵۵۰ یک فرش ماشینی ویژه محسوب می گردد که اکنون پرتیراژ ترین فرش ماشینی است. فرش ماشینی ۷۰۰ شانه نه تنها در بازار داخل بلکه در بازارهای صادراتی نیز خاستگاه و جایگاه ویژه ای را برای خود دارد. این مساله به گونه ایست که می توان در برخی اوقات تا ماهها سفارش فرش ماشینی ۱۲ متری ۷۰۰ شانه را برای بازار صادراتی یک کشور خاص تولید نمود.
با توجه به تیراژ بالای فرش ماشینی ۷۰۰ شانه می توان گفت که قیمت فرش ماشینی ۱۲ متری ۷۰۰ شانه از رقابتی ترین قیمت ها در انواع فرش ماشینی است. برای آگاهی از قیمت فرش ماشینی ۱۲ متری ۷۰۰ شانه می توانید با واحد پشتیبانی تماس بگیرید.

قیمت فرش ماشینی 12 متری

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
راه های ارتباطی مشاورین فروش
رهبری: 09132632571
آدرس کانال: tarpudcarpet@
پست الکترونیکی: tarpudcarpet@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید فرش پشمی

خرید فرش پشمی ماشینی ۱۲ متری

خرید فرش پشمی ماشینی ۱۲ متری را با بهترین قیمت انجام دهید. خرید فرش پشمی …

کانال تلگرام