فروش فرش ماشینی
خانه / فرش ماشینی کاشان / تجارت فرش ماشینی ۱۰۰۰ شانه درجه یک کاشان

تجارت فرش ماشینی ۱۰۰۰ شانه درجه یک کاشان

تجارت فرش ماشینی ۱۰۰۰ شانه کاشان تجارتی رایج در داخل کشور می باشد. البته همچون دیگر محصولات، اگر در خصوص این محصول هم وارد بحث صادارت شویم، می تواند تجارتی به مراتب پر سودتر باشد. اما همواره در تجارت ها به خصوص در بحث صادارت بایستی به کیفیت محصول نگاه ویژه ای داشت.
فرش ماشینی ۱۰۰۰ شانه درجه یک کاشان، فرشی با کیفیت بالا است که مورد استقبال زیادی قرار گرفته است. چراکه هم از لحاظ ظاهری با توجه به طرح ها و نقشه های موجود، بسیار چشم نواز است و هم قیمت آن نسبت به فرش های ۱۲۰۰ و ۱۵۰۰ شانه مناسب تر است. به همین دلیل قشر وسیع تری از جامعه استطاعت خرید چنین فرشی را دارند.

فرش ماشینی 1000 شانه

فرش ماشینی کاشان

شهر کاشان از سالها قبل به عنوان مرکز تولید فرش ماشینی در ایران شناخته شده است. متعاقبا بیشتر تولید فرش ماشینی در ایران هم، در شهرستان کاشان اتفاق می افتد. کارخانجات کوچک و بزرگ بسیاری در این شهرستان در حوزه تولید فرش ماشینی فعال هستند و محصولاتشان نه تنها در سراسر ایرن توزیع می شود، بلکه به بسیاری از کشورهای جهان نیز صادر می شود.
وجود کارخانجات تولیدی فرش ماشینی در این ابعاد وسیع منجر شده که انواع و اقسام فرش های ماشینی به تولید برسد. این تنوع را از چند جهت می توان نام برد:

 • تنوع در طرح ها و نقشه های فرش: طرح سنتی، مدرن یا تلفیقی
 • تنوع در رنگ بندی فرش
 • تنوع در جنس فرش (جنس نخ خاب فرش)
 • تنوع در ابعاد و سایز فرش
 • تنوع در تراکم فرش ماشینی
 • انواع گلیم فرش ماشینی و گبه در کنار فرش ماشینی
 • تفاوت در قیمت ها و ….

وجود چنین تنوعی، امتیاز مثبتی است که می تواند سلیقه هر مشتری را پوشش دهد.

فرش ماشینی 1000 شانه

فرش ماشینی درجه یک کاشان

فرش ماشینی کاشان درجه یک، فرشی است که:

 • از بهترین الیاف ممکن در بافت آن استفاده شده باسد.
 • تولید شده توسط معتبرترین و بهترین برندهای فرش ماشینی باشد.
 • در کنار عرضه یک فرش خوب، بهترین خدمات ممکن به مشتری ارایه شود.
 • از طرح های زیبا و چشم نواز در نقشه فرش استفاده شود.
 • در کنار تمام این ویژگی ها، با بهترین قیمت ممکن عرضه شود و شرایط برد-برد را در معامله فراهم کند.

فرش ماشینی 1000 شانه

فرش ماشینی ۱۰۰۰ شانه

اگر شما از دسته افرادی هستید که اطلاعات تخصصی زیادی در مورد فرش ماشینی ندارید، اما حتما به این موضوع واقفید که بزرگترین تفاوت فرش های ماشینی از حیث تراکم آنهاست. در حال حاضر فرش های ماشینی:

 1. طرح ۷۰۰
 2. فرش ۷۰۰ شانه
 3. فرش ۱۰۰۰ شانه
 4. فرش ماشینی ۱۲۰۰ شانه
 5. فرش ماشینی ۱۵۰۰ شانه

در کارخانه ها بافته می شوند. اصطلاح شانه به تعداد گره موجود در یک متر از عرض فرش ماشینی اشاره می کند. بنابراین فرش ۱۰۰۰ شانه نسبت به فرش طرح ۷۰۰ یا ۷۰۰ شانه، ریز بافت تر بوده اما نسبت به ۱۲۰۰ و ۱۵۰۰ شانه از لحاظ ظرافت در درجه پایین تری قرار دارد.

فرش ۱۰۰۰ شانه خود در دو نوع

 • تراکم ۳۰۰۰
 • و تراکم ۳۶۰۰

بافته می شود. تراکم، تعداد گره در یک متر از طول فرش ماشینی است که مسلما بالا رفتن تراکم هم منجر به ظرافت بیشتر فرش می شود.

در هنگام خرید فرش ماشینی ۱۰۰۰ شانه، حتما از فروشنده در مورد تراکم آن سوال نمایید. چراکه هم بر روی کیفیت فرش تاثیرگذار است و هم بر روی قیمت آن.

فرش ماشینی 1000 شانه

تجارت فرش ماشینی ۱۰۰۰ شانه

با توجه به ویژگی هایی که برای فرش ماشینی ۱۰۰۰ شانه گفته شد، فرشی است که بسیار مورد استقبال عموم مردم قرار گرفته است. چون به نسبت فرش ۱۲۰۰ و ۱۵۰۰ شانه قیمت بسیار مناسب تری دارد، ضمن این که اگر از الیاف درجه یک در بافت آن استفاده شده باشد، فرش زیبا و با کیفیت خواهد بود.
فرش ماشینی ۱۰۰۰ شانه در حوزه صادرات هم از جمله فرش های پر فروش است. مخصوصا صادرات این محصول به کشورهای همسایه همچون عراق و افغانستان بسیار متداول است.
اگر شما هم از دسته افرادی هستید که در تجارت فرش ماشینی دستی دارید، می توانید جهت خرید و یا حتی مشاوره با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.
خرید و فروش فرش ماشینی ۱۰۰۰ شانه به صورت تکی و عمده از طریق سایت ما امکان پذیر است. البته با خرید عمده می توانید از تخفیفات بسیار خوبی بهره مند شوید.

فرش ماشینی 1000 شانه

منبع: afshancarpet.ir

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
راه های ارتباطی مشاورین فروش
رهبری: 09132632571
آدرس کانال: tarpudcarpet@
پست الکترونیکی: tarpudcarpet@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت فروش فرش ماشینی کاشان

قیمت فروش فرش ماشینی کاشان از کارخانه تولیدی

قیمت فروش فرش ماشینی کاشان از کارخانه تولیدی چه قدر می باشد؟ برای خرید فرش …

کانال تلگرام