فروش فرش ماشینی
خانه / فرش ماشینی ابریشم / فروشگاه فرش ماشینی ابریشم کاشان

فروشگاه فرش ماشینی ابریشم کاشان

فروشگاه فرش ماشینی ابریشم کاشان در حوزه مکانی و زمانی خاصی منحصر نشده است. با استفاده از تجربیات فرش سندباد در روش فروش اینترنتی فرش ماشینی ابریشم که عمده فعالیت خود را بر انواع فرش ماشینی کاشان استوار نموده است، شما نیز می توانید از انواع فرش ماشینی ابریشم کاشان بهره مند شوید.

فرش ماشینی ابریشم

فرش ماشینی ابریشمی کاشان

فرش ابریشمی عنوانی است که در فرش های دستبافت به وفور شنیده می شود. با رونق صنعت فرش ماشینی تقاضا برای فرش ماشینی که شباهت بیشتری به فرش دستبافت ابریشمی داشته باشد نیز به وجود آمد. برای حل این مورد استفاده از الیاف پلی استر در فرش ماشینی به گونه ای به این سوال پاسخ داد. در واقع فرش ماشینی پلی استر همان فرش ماشینی ابریشمی است که به دلیل براقیت بالای الیاف پلی استر پس از رنگرزی پذیرش این موضوع را دو چندان نموده است. فرش ماشینی ابریشمی کاشان با توجه به سابقه مثبت و نام آشنا در طرح ها و نقشه ها و همچنین قدمت تولید فرش ماشینی در جهان به راحتی مورد پذیرش قرار گرفته است. با این وجود دلایل اقبال بیشتر به الیاف پلی استر را می توان به صورت زیر عنوان نمود.

  • براقیت بسیار بالایی دارد.
  • روش های تولید انبوه پلی استر فیلامنت کاملا شناخته شده است
  • تولید پلی استر فیلامنت در ایران به صورت انبوه صورت می گیرد.
  • به علت ملاحظات زیست محیطی و بهداشتی تایید شده است
  • پرزدهی ندارد و در نتیجه حساسیت کمتری را ایجاد می نماید.
  • از لطافت بالایی برخوردار است.

برای فرش ماشینی ابریشمی یا پلی استر معایبی را نیز عنوان نموده اند که می بایشت به آنها نیز توجه کرد. آگاهی از این معایب می تواند در انتخاب بهتر فرش ماشینی موثر باشد.

فرش ماشینی ابریشم

فرش ماشینی ابریشمی یا فرش ماشینی اکریلیک؟ انتخاب براساس شرایط تعیین کننده است

صادرات فرش ماشینی ابریشمی

با توجه به تعیین استانداردهای زیست محیطی و بهداشتی توسط برخی از کشورها ، اکنون صادرات در بخشی از این کشورها صرفا بر اساس فرش ماشینی پلی استر یا ابریشمی مورد قبول می باشد. بنابراین ضمن لزوم شناخت بازار هدف ، فرش تارپود آماده ارائه خدمات در این زمینه بوده و می تواند بهترین خدمات ممکن برای تامین ، حمل و نقل و انجام امور صادراتی را برای صادرکنندگان و تجار محترم فرش ماشینی ارائه نماید.

فرش ماشینی ابریشم

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
راه های ارتباطی مشاورین فروش
رهبری: 09132632571
آدرس کانال: tarpudcarpet@
پست الکترونیکی: tarpudcarpet@gmail.com

مطلب پیشنهادی

1

بازار صادرات فرش ماشینی طرح ابریشم

بازار صادرات فرش ماشینی تولید ایرانی در سطح جهانی بسیار داغ است و فرش ماشینی …

کانال تلگرام